...staviame Vaše sny

REFERENCIE

Hlavným cieľom našej spoločnosti sú spokojní klienti, pretože len spokojní klienti sú zárukou úspechu.

Váš sen o domove podľa Vašich vlastných potrieb

DrevoDom Zvolen má množstvo spokojných zákazníkov. To je výsledkom nielen vysokých štandardov kvality, ktoré sme si vytýčili, ale tiež kvôli osobnému prístupu, ktorým dávame našim zákazníkom možnosť plánovať a realizovať ich  vysnívaný domov.

Vlastný domov je najväčšou investíciou v živote našich zákazníkov. Očakávania sú vysoké a to DrevoDom Zvolen spĺňa. S možnosťou pridania vlastných predstáv a prianí si zákazník spĺňa krok za krokom svoj individuálny sen o bývaní. Presne tak, ako si to vždy predstavoval.

S výstavbou môjho RD som bola nadmieru spokojná, firma si plnila svoje povinnosti od počiatočných prác, čo sa týkalo základovej dosky až po interiérové dokončenie domu spoľahlivo a profesionálne. Páčil sa mi poriadok na stavbe a po dokončení stavby bol pozemok uprataný do stavebného odpadu. Veľká vďaka všetkým, ktorí sa podieľali na výstavbe môjho domčeka a splnili mi tak môj sen. Ďakujem chlapci, stretneme sa pri guľáši.

p. Prišinová, Pliešovce

Spoločnosť DrevoDom Zvolen sme s manželkou objavili úplnou náhodou na pútači pri ceste počas víkendovej cyklistickej vychádzky. Po prezretí ich webovej stránky a rýchlom predbežnom finančnom prepočte sme neváhali a dohodli stretnutie. Na prvom stretnutí je najdôležitejší dojem, ktorý ľudia z firmy zanechajú v klientovia a tu nás hlavne páni Dlhopolec a Kadeřábek presvedčili, že sme si vybrali dobre. Chcem im a aj všetkým ostatným, s ktorými sme sa počas výstavby nášho domu stretli, poďakovať za ich prístup, pomoc, rady a kvalitnú prácu. Zvlášt chcem oceniť ich schopnosť a ochotu vyriešiť hocijakú situáciu, ktorá sa pri stavbe domu určite vyskytne. Ešte raz ďakujeme.

Jaromír Klusáček s manželkou, Veľká Lúka

Veľmi sme túžili po novom rodinnom dome. Dlho sme váhali medzi spoločnosťami, ktorých je na trhu veľa. Rozhodli sme sa pre Drevodom Zvolen. Z ponuky sme si vybrali projekt, ktorý nám prispôsobili podľa našich potrieb a predstáv do slova na mieru. Dohodli sme všetky detaily a mohlo sa stavať. Dňa 05.06.2013 sa začalo s výstavbou, ktorá trvala len pár mesiacov. Dnes už bývame vo svojom vysnivanom dome. Týmto by sme sa chceli veľmi pekne poďakovať spoločnosti Drevodom Zvolen ako aj všetkým, ktorý sa na stavbe podieľali za profesionálny prístup, výborne odvedenú prácu a ústretovosť.

S úctou rodina Woltemarova, Medzibrod

Referencie 2
Referencie 2

Rodina Kohutiarová, Cífer

K firme Drevodom Zvolen sme sa dostali po náročnej situácii, kedy nám pôvodná firma nedodržala zmluvu a z domu na kľúč sme mali len základovú dosku a dlhy voči banke. Od prvého počiatku s nami komunikovali férovo a otvorene, všetko sme dostali vysvetlené, ukázané a vždy sme hľadali riešenie, aké bolo dobré pre nás v našej situácii. Oceňujem túto ústretovosť a to aj neskôr, kedy nám po bezproblémovej a rýchlej stavbe skeletu rodinného domu sú kedykoľvek k dispozícii na radu či usmernenie. Nebol problém ani s dohodou o podmienkach zmluvy či iných detailoch, ktoré boli pre nás dôležité.

Skelet je postavený vynikajúco, sme veľmi spokojní s prácou, kvalitou, prístupom, komunikáciou pred, počas aj po stavbe, kedy je samozrejmosťou čisté stavenisko a riadny záťah v práci tak, že niekedy si človek myslí, že takto už ani ľudia robiť nevedia - iba ak na svojom. Odporúčam túto firmu po našich skúsenostiach ako tím férových, poctivých ľudí, ktorých víziou je postaviť vám dobrý a pekný dom a zanechať nielen dobrú prácu, ale aj dobré, otvorené vzťahy.

Časť realizovaných projektov